Proudly supported by:

The Draw

Each Week I’ll do my best to copy the draw from a spreadsheet that FSC supplies the club. THIS CAN, AND DOES, GET UPDATED AT SHORT NOTICE Please check the FSC Match Centre each Thursday night in case of any late Updates Click Here

July 25 to 27

Competition Name Team 1 Team 2 Venue Name Match Time
12 Girls Division 1 Russell Vale Woonona Cawley Park 1 6:00:00 PM
17 Girls Division 1 Russell Vale Thirroul Cawley Park 1 7:00:00 PM
13 Division 3 Fernhill Russell Vale Ray Robinson Field 1 6:00:00 PM
Competition Name Team 1 Team 2 Venue Name Match Time
6 MiniRoos Russell Vale Blue Coledale Blue Cawley Park 1 9:10:00 AM
6 MiniRoos Russell Vale Green Coledale Red Cawley Park 2B 8:30:00 AM
6 MiniRoos Russell Vale Orange Coledale Yellow Cawley Park 1D 9:10:00 AM
6 MiniRoos Russell Vale Red Coledale Maroon Cawley Park 1 8:30:00 AM
6 MiniRoos Russell Vale Yellow Coledale White Cawley Park 1D 8:30:00 AM
6 MiniRoos Russell Vale White Bye Albert Butler Memorial Park 12:00:00 AM
7 MiniRoos Russell Vale Blue Fernhill White Tarrawanna Public School 2 8:30:00 AM
7 MiniRoos Russell Vale Green Tarrawanna Red Tarrawanna Public School 1 9:10:00 AM
7 MiniRoos Russell Vale Red Corrimal Yellow Tarrawanna Public School 2B 9:10:00 AM
7 MiniRoos Russell Vale White Fernhill Blue Tarrawanna Public School 2 9:10:00 AM
7 MiniRoos Russell Vale Yellow Fernhill Red Tarrawanna Public School 1B 9:10:00 AM
8 MiniRoos Bulli Gold Russell Vale Green St James Park 1B 8:10:00 AM
8 MiniRoos Bulli White Russell Vale White St James Park 1B 9:00:00 AM
9 MiniRoos (2) Russell Vale Green Balgownie White Cawley Park 2 10:00:00 AM
9 MiniRoos (2) Shellharbour Yellow Russell Vale White Barrack Heights Sportsfield 3B 10:30:00 AM
10 MiniRoos (2) Russell Vale Pink Dapto Purple Cawley Park 1 10:00:00 AM
11 MiniRoos (2) Russell Vale Green Wollongong White Cawley Park 1 11:10:00 AM
12 Division 3 Oak Flats Russell Vale Panorama Oval 1 9:30:00 AM
13 Division 4 Albion Park Russell Vale Terry Reserve 4 8:30:00 AM
15 Division 1 Balgownie Russell Vale Judy Masters Oval 1 8:30:00 AM
Competition Name Team 1 Team 2 Venue Name Match Time
15 Girls Division 2 Tarrawanna Russell Vale Tarrawanna Public School 1 8:30:00 AM
17 Girls Division 1 Oak Flats Russell Vale Panorama Oval 1 10:00:00 AM
Women’s Division 4 Oak Flats Falcons Russell Vale Vipers Keith Bond Oval 10:00:00 AM
 Women’s Division 4 Russell Vale Pink Helensburgh Cawley Park 1 11:00:00 AM